Web Sitesi İçin Logo ve Kurumsal Kimliğin Önemi

Her geçen gün daha çok gelişen, bir o kadar da hızlı değişen internet dünyasında web sitenizin ve markanızın kalıcılığını sağlamak, bilinirliliğini arttırmak oldukça önemli. Bu konuda başarılı olmak için dikkat etmemiz gereken bir çok madde var. Bunlardan ikisi kurumsal kimlik ve logo tasarımı.

Kurumsal Kimlik Nedir ?

Dünya üzerinde her bireyin  bir kimliği bir karakteri vardır. Aynı şekilde şirketlerin de kurumsal kimliği vardır. Ve bu kurumsal kimlik şirketlerin karakterini yansıtır. Şirketinizin kurumsal kimliği, müşterinize güven, samimiyet ve tecrübenizi aktarır. Her ne kadar siz bütün müşterilerinize bunları tek tek anlatamasanız da, kurumsal kimliğiniz bu duyguları müşteriye verir ve sizinle müşteriniz arasında ilk bağın kurulmasını sağlar.

Kurumsal kimlik oluştururken yaptığınız işe bağlı olarak kullandığınız logo, renkler, içerikler , tasarımlar,  yazı fontu ve boyutu gibi bir çok madde önem taşımaktadır. Belirttiğimiz bu maddeler sadece şirketinizin karakterini değil, aynı zamanda akılda kalıcılığını ve tanıla bilirliğini de oldukça etkiliyor.

Sizlerin de bildiği üzere iş dünyasında doğru pazarlama her şeydir. Ancak bu da doğru bir imajla gerçekleşebilir.

İşte tam da bu konu da kurumsal kimliğinizin en önemli maddesine değinelim isterseniz. LOGO !

Her bireyin bir kimliği var demiştik kurumsal kimliği tanımlarken. Logo da bu kurumsal kimliğiniz fotoğrafı diyebiliriz. Günümüz sosyal medyasıyla bağdaştırsak bir nevi profil fotoğrafınız aslında.

Yaptığınız işe uygun olarak hazırlayacağınız logo, gerek pazarlama alanında gerekse reklam başarınızda oldukça önemli. Müşteriyle markanızın arasında ki ilk temas aslında logo ile kuruluyor. Karmaşıklıktan uzak, uyumlu ve sizi anlatan bir logo müşteriyle ilerleteceğiniz iletişimi de olumlu yönde etkiliyor.

Yukarda bahsettiğimiz iki madde web siteniz içinde büyük bir önem taşıyor. Kurumsal bir şirket olarak internet dünyasında sizi temsil edecek olan web siteniz, logonuz ve kurumsal kimliğiniz ile dünyanın her noktasında tanınır ve bilinir bir marka olabilirsiniz.

Kurumsal bir web sitesi ve logo için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz.

Blog

7.07.2022 11:16:10
HTTP Durum Kodları ve Anlamları
HTTP Durum Kodları ve Anlamları

Bir bağlantıya her tıkladığınızda ya da bir URL yazıp bağlanmaya çalıştığınızda, web tarayıcınız...

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

İstanbul Teknik Üniversitesi

Zlux Aydınlatma A.Ş.

An-El Anahtar San. A.Ş.

Camyapı Cam Ltd.Şti

Karkim Yapı Kimyasalları

Fermada Led Aydınlatma

Kar Group

Smb Led Driver

Weeb
Weeb

Weeb Admin

Weeb Admin

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Weeb

Anasayfa

Weeb

Projeler

Weeb

Farkımız

Weeb

Hakkımızda

Weeb

Blog

Weeb

İletişim

Weeb

Kariyer

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Zlux

LG

Anel