Araştırıyoruz

Gerçekleştirmiş olduğumuz toplantıda web sitenizle ilgili taleplerinizi alıyoruz. Sektörünüzü , rakiplerinizi ve dijital ortamda sizinle ilgili tüm verileri inceleyerek bir rapor hazırlıyoruz. Talepleriniz ve hazırladığımız rapor kapsamında yol planımızı oluşturarak projenizin süreçlerini belirliyoruz.

Strateji Geliştiriyoruz

Hazırladığımız rapor ve sizden aldığımız brief ile birlikte tüm verileri masaya yatırıyoruz. Firmanızın faaliyet gösterdiği sektörde farkındalık yaratacak; markanızı, ürün ve hizmetlerinizi web siteniz aracılığıyla hedef kitlelerinize ulaştıracak stratejiyi oluşturuyoruz.

Çiziyoruz

Grafik tasarım bölümümüz geliştirdiğimiz stratejiyi baz alarak öncelikle web sitenizin taslağını çiziyor. Çizim tamamen size özel ve özgün olmakla birlikte kullanıcı deneyimi göz önünde bulundurularak gerçekleştiriliyor.

Farklı Boyutlar Katıyoruz

Firmanızın ürün ve hizmetlerini ön plana çıkarmak için farklı teknolojiler kullanıyoruz. Tamamen kendi bünyemizdeki ekibimizle, foto gerçekçi renderlar alarak ürünlerinizin sunumunu görsel bir şölene dönüştürebiliyoruz.

Ürünlerinizin renk, doku gibi parametrelerini değiştirerek farklı açılardan görsellerini sunabiliyor ve 360 derece interaktif sunumlarını gerçekleştirebiliyoruz.

Kodluyoruz

Tasarım süreci tamamlandıktan sonra web sitenizi günümüz teknolojilerine uygun, mobil cihazlara ve tüm tarayıcılara uyumlu, SEO optimizasyonlu olarak kodluyoruz. Web sitenizi, kalite ekibimizin belirlemiş olduğu güncel kriterler kapsamında test ediyor ve yayınlıyoruz.

Yönetmenizi Sağlıyoruz

Web sitenizi kodlama bilmeden yönetebilmeniz için, kendi yazılımımız olan "Weeb Admin" içerik yönetim sistemini entegre ediyor ve eğitimini veriyoruz. Kimseye bağımlı kalmadan web sitenizi yönetmenizi sağlıyoruz. Haber, duyuru ve görsel gibi içerik eklemelerinizi kısa sürede gerçekleştirebiliyorsunuz.

Destekliyoruz

Barındırma, bakım, güncelleştirme ve geliştirme hizmetlerini verebiliyoruz. Söz konusu hizmetlerimizi sadece kurumsal web sitelerini gerçekleştirdiğimiz firmalarımıza vermekteyiz.

Hosting ve Barındırma alt yapımız Windows 2016 Server olup, Gayrettepe Veri Merkezinde kendi sunucularımızın bağlı olduğu 100 Megabit/sn bir alt yapıyla hizmet vermekteyiz.

Projeler

Markalarımız

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Blog

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

İstanbul Teknik Üniversitesi

Zlux Aydınlatma A.Ş.

An-El Anahtar San. A.Ş.

Camyapı Cam Ltd.Şti

Karkim Yapı Kimyasalları

Fermada Led Aydınlatma

Kar Group

Smb Led Driver

Weeb
Weeb

Weeb Admin

Weeb Admin

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Weeb

Anasayfa

Weeb

Projeler

Weeb

Farkımız

Weeb

Hakkımızda

Weeb

Blog

Weeb

İletişim

Weeb

Kariyer

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Zlux

LG

Anel

E-Bülten Abonelik

Bizi Takip Edin

  • Weeb Behance
  • Weeb Instagram
  • Weeb Facebook
  • Weeb Linkedin
  • Weeb Twitter