Endüstriyel ve Web Tasarım Birleşimi

Endüstriyel Tasarım Nedir ?

Günümüzde yaygın olarak seri üretim ürünlerinin tasarımını ifade etmede kullanılmaktadır. Daha açıklayıcı tabirle : Bir nesnenin tamamı veya bir parçası üzerinde ki süslemenin, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya esneklik gibi insan duyuları ile algılanan unsur veya özelliklerinin oluşturduğu bütündür. 

Oldukça büyük bir kapsama sahip olan endüstriyel tasarım ; elektrikli ya da elektriksiz ev aletleri, mücevheratlar, mobilyalar, halı gibi bir çok ürünü içerisinde bulundurmaktadır.

Web Tasarım Nedir ?

Kişi veya kurumları tanıtmak amacıyla internet tarayıcıları tarafından algılanabilen özel tasarımlardır. Hazırlanan bu özel tasarımlar, HTML dili ile kodlanmakta ve web sitelerine dönüşmektedir.

Günümüz dünyasında internet hızının da artması ile birlikte, kurum ve kişiler için web siteleri bir numaraları bilgilendirme kanalı olmuştur. Sadece metin içeriği olarak değil, çözünürlüğü yüksek video ve görseller ile web siteleri daha zengin bir hale gelmeye başlamıştır.

Weeb Group ile Endüstriyel Tasarım ve Web Tasarım Bir Arada !

Sektörün de ilklerin öncüsü olan Weeb Group, bu iki başlığı bir araya getirerek yine bir ilk ile hizmet sunmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen işlerde web tasarımın içine endüstriyel tasarım da dahil ederek, farklı bir bakış açısı ile projelerini hayata geçiriyor.

Yapılan projelerde 3D çizimler, animasyonlar ve 360 derece inceleme seçeneklerini müşterilerine sunan Weeb Group ; web tasarım alanında öncü olmaya devam ediyor.

Şahsınız veya şirketiniz için profesyonel ve kurumsal web sitesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Blog

27.04.2021 12:43:41
Site Map Nedir ?
Site Map Nedir ?

Türkçe anlamıyla  "Site Haritası" olan sitemap, web siteniz içerisinde bul...

31.08.2021 18:33:47
Karekod Nedir ?
Karekod Nedir ?

Japon Denso isimli firma tarafından geliştirilen yeni nesil 2 boyutlu bir barkod çeşididir. Kare...

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

İstanbul Teknik Üniversitesi

Zlux Aydınlatma A.Ş.

An-El Anahtar San. A.Ş.

Camyapı Cam Ltd.Şti

Karkim Yapı Kimyasalları

Fermada Led Aydınlatma

Kar Group

Smb Led Driver

Weeb
Weeb

Weeb Admin

Weeb Admin

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Weeb

Anasayfa

Weeb

Projeler

Weeb

Farkımız

Weeb

Hakkımızda

Weeb

Blog

Weeb

İletişim

Weeb

Kariyer

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Zlux

LG

Anel