Endüstriyel ve Web Tasarım Birleşimi

Endüstriyel Tasarım Nedir ?

Günümüzde yaygın olarak seri üretim ürünlerinin tasarımını ifade etmede kullanılmaktadır. Daha açıklayıcı tabirle : Bir nesnenin tamamı veya bir parçası üzerinde ki süslemenin, çizgi, şekil, biçim, renk, doku, malzeme veya esneklik gibi insan duyuları ile algılanan unsur veya özelliklerinin oluşturduğu bütündür. 

Oldukça büyük bir kapsama sahip olan endüstriyel tasarım ; elektrikli ya da elektriksiz ev aletleri, mücevheratlar, mobilyalar, halı gibi bir çok ürünü içerisinde bulundurmaktadır.

Web Tasarım Nedir ?

Kişi veya kurumları tanıtmak amacıyla internet tarayıcıları tarafından algılanabilen özel tasarımlardır. Hazırlanan bu özel tasarımlar, HTML dili ile kodlanmakta ve web sitelerine dönüşmektedir.

Günümüz dünyasında internet hızının da artması ile birlikte, kurum ve kişiler için web siteleri bir numaraları bilgilendirme kanalı olmuştur. Sadece metin içeriği olarak değil, çözünürlüğü yüksek video ve görseller ile web siteleri daha zengin bir hale gelmeye başlamıştır.

Weeb Group ile Endüstriyel Tasarım ve Web Tasarım Bir Arada !

Sektörün de ilklerin öncüsü olan Weeb Group, bu iki başlığı bir araya getirerek yine bir ilk ile hizmet sunmaya devam ediyor. Gerçekleştirilen işlerde web tasarımın içine endüstriyel tasarım da dahil ederek, farklı bir bakış açısı ile projelerini hayata geçiriyor.

Yapılan projelerde 3D çizimler, animasyonlar ve 360 derece inceleme seçeneklerini müşterilerine sunan Weeb Group ; web tasarım alanında öncü olmaya devam ediyor.

Şahsınız veya şirketiniz için profesyonel ve kurumsal web sitesi yaptırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Blog

7.07.2022 11:16:10
HTTP Durum Kodları ve Anlamları
HTTP Durum Kodları ve Anlamları

Bir bağlantıya her tıkladığınızda ya da bir URL yazıp bağlanmaya çalıştığınızda, web tarayıcınız...

2.04.2021 16:02:12
2021'in Web Tasarım Trendleri
2021'in Web Tasarım Trendleri

Henüz daha ilk günlerini yaşadığımız 2021 ise her sene olduğu gibi yenilikleri ve değişiklikleri...

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

İstanbul Teknik Üniversitesi

Zlux Aydınlatma A.Ş.

An-El Anahtar San. A.Ş.

Camyapı Cam Ltd.Şti

Karkim Yapı Kimyasalları

Fermada Led Aydınlatma

Kar Group

Smb Led Driver

Weeb
Weeb

Weeb Admin

Weeb Admin

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Weeb

Anasayfa

Weeb

Projeler

Weeb

Farkımız

Weeb

Hakkımızda

Weeb

Blog

Weeb

İletişim

Weeb

Kariyer

Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb
Weeb

Zlux

LG

Anel